Березівський район. Відділ освіти Березівської РДА

Першість області з настільного тенісу

18 жовт. 2018
18.10.2018 року в смт. Велико-Михайлівка відбулися змагання на першість області з настільного тенісу серед команд загальноосвітніх шкіл області.

18.10.2018 року в смт. Велико-Михайлівка  відбулися змагання на першість області з настільного тенісу серед команд загальноосвітніх шкіл області.

Команда Березівськогорайону тренер Дробіняк А.В. в складі Дрогань Іван, Дубно Дмитро – ЗОШ І-ІІІ ст.с.Златоустово, Нікул Марина – Заводівський НВК в групі «С», в якій грали команди Великомихайлівської ОТГ, Березівської ОТГ, Миколаївського району, зайняла І місце і вийшла в фінал, де і зайняла ІІІ місце в області.

В особистій першості серед дівчат Нікул Марина стала срібним призером , завоювавши ІІ місце в області .

Велика подяка Гришко З.М., директору агрофірми «Маяк», Скворцову С.М. за допомогу в організації поїздки наших юних спортсменів.